FOTOT/ Bukuroshja Gigi del shëtitje…

Modelja e famshme Gigi Hadid është fotografur teska ecte rrugëve të New York me një kafe në dorë.

22 vjeçarja dukej mjaft elegante dhe sigurisht nuk kishte se si të mos tërhiqte vëmëndjen e kalimtarëve me bukurinë e saj.

Gjatë ecjes në rrugë ajo shoqërohej dhe nga një truprojë

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi2-1.jpg","attachment_id":"705215"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi3-1.jpg","attachment_id":"705216"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi5-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi5-1.jpg","attachment_id":"705218"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi4-1.jpg","attachment_id":"705217"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi6-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi6-1.jpg","attachment_id":"705219"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi7-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi7-1.jpg","attachment_id":"705220"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi8.jpg","attachment_id":"705221"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi9.jpg","attachment_id":"705222"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi2-1.jpg","attachment_id":"705215"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *