Mesazhi i Ramës: Shikoni këtë spital në Kamëz dhe vendosni se kë duhet të zgjidhni

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën përmes një postimi në rrjetin e tij social, të Qendrës Shëndetësore në Kamëz, si ka qenë në vitin 2013 dhe si është tani.

Rama shkruan se akoma mbetet për tu bërë, por nëse PS-së i votëbesohet vota e shqiptarëve më shumë do të luftohet për rritjen e ekonomisë dhe punësimit.

“MIRËMËNGJES 😀

dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje të Qendrës Shëndetësore Kamëz më 2013 dhe sot

Kemi bërë shumë. Më shumë akoma mbetet për të bërë. Po ka edhe shumë për të humbur, nëse #PartiaSocialiste 🌹 nuk mban, pa të tjerë në prehër, timonin e reformave. Siç luftuam dhe fituam për Vetingun, do të luftojmë e fitojmë për të rritur ekonominë dhe punësimin si asnjëherë më parë. Për #ShqipërinëQëDuam 🇦🇱 🇪🇺me #Shtet 💪#Punë 👍 #Mirëqenie 😀”, shkruan Rama.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *