Në kulmin e tensioneve me PS, Meta-Vasili bëjnë lëvizjen e radhës: Presin Idrizin në selinë e LSI

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një takim surprizë është zhvilluar mes kreut të Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet Shpëtim Idrizi si dhe kreut të Kuvendit Ilir Meta e Kreut të Lëvizjes Socialist për Integrim Petrit Vasili.

“BW” mëson se takimi është zhvilluar në selinë e LSI-së dhe situata dy javë para zgjedhjeve ka qenë në fokus të bisedimeve.

Kreu i PDIU-së, Idrizi ka qëndruar pak minuta më pas është larguar i pari nga selia e PS-së.

Nuk dihet ende saktësisht se për çfarë kanë folur tre liderët por si LSI ashtu edhe PDIU, dy forcat aleate të PS-së në qeverisjen aktuale kanë qenë më të sulmuarat nga kryeministri Edi Rama por edhe kreu i PD-së Lulzim Basha.

Në fotot e siguruara janë makinat e tre politikanëve të parkuara para LSI.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/meta-me-idrizin-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/meta-me-idrizin-1.jpg","attachment_id":"704939"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/meta-idrizi-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/meta-idrizi-1.jpg","attachment_id":"565297"}]
        
        Loading...
        

1 komente në “Në kulmin e tensioneve me PS, Meta-Vasili bëjnë lëvizjen e radhës: Presin Idrizin në selinë e LSI”

  1. bythlepires says:

    Idriz patrioti c’fare po kullandis me agjentin sllavo-grek Like koke lopa!?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *