SMS-ja e Ramës për drejtuesit e PS-së: LSI nuk ka më shanse…

Kryeministri Edi Rama raportohet se ditën e djeshme, iu ka dërguar një mesazh drejtuesve të Partisë Socialiste nëpër qarqe.

Ai iu bën me dije se tashmë kapitulli i koalicionit dhe bashkëpunimit me LSI-në, është i përfunduar, ndaj PS nuk duhet të merret më me LSI-në.

Mesazhi i Ramës:  

Ju lutem nuk duhet të kemi më lajme për LSI-në!

E sotmja ishte një ditë per t’u dhënë të gjithëve mesazhin se LSI nuk ka më shanse të bëjë të tretin të vërtetin, në mënyrë që ju të gjithë ta përdorni këtë në fushatën mikro, me organizim kapilar për të kthyer njerëzit që rrinë me LSI për interes jo për bindje!

Në makro, pra në komunikimin publik duhet të fokusohemi tek mesazhi ynë dhe për reformën e administratës të themi, ne duam të bëjmë dhe duam të kemi mundësinë të zgjedhim më të mirët!

Kaq dhe fokusin tek vetingu, ekonomia, punësimi e me radhë në mesazhin tonë… Forca!

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “SMS-ja e Ramës për drejtuesit e PS-së: LSI nuk ka më shanse…”

 1. Tema says:

  Kimete Goxhi (12/12/947) thote qe PS-ja fiton zgjedhjet legjislative te 25 Qershorit 2017.

 2. Une says:

  Kercenimi hibrid perballet vetem duke perdorur metoda hibride…perpara per zhvillim

 3. Agron says:

  Po po o rame. Ishalla ta zhysin derrin mac PD-LSi dhe ta shikosh si do qash. Apo do ja zhysesh ti PDse?

  E dini shume mirr qe nuk beni dot qeveri vete dhe sulmoni kot lsi.
  Po te beni koalicion pd ps do fundoseni te dy si lidera. Qe kshu i dashur e di shume mire ti si funksionon kjo pune prandaj mos gri sallate kot

 4. Nje shqiptar says:

  Ps merr te pakten 74 deputete

 5. Liri says:

  Je shpresa e fundit per kete vend. Te tjeret jane o Mete per vete.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *