VIDEO/ Kërcënimi i Metës, Topi: Është ndier i tradhtuar

Ish Presidenti i Shqipërisë, njëkohësisht kryetari i FRD-së Bamir Topi e ka lexuar si një tradhti nga ana e kryeministrit Edi Rama, kërcënimin e Metës për mos dekretim të qeverisë së re pas 25 qershorit.

“Meta ndjehet i tradhtuar nga Rama që pas paktit me Bashën.

Po të shihni, ai ka qenë mjaft i qetë pas darkës me Ramën te “Pazari i Ri” dhe pasi u zgjodh president”, tha Topi.

I ftuar në studion e TemA TV, Topi foli edhe për prioritetet e FRD-së.

Gjithashtu, Topi theksoi se Fryma e Re Demokratike eshte e hapur për koalicion me të gjitha partitë.

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “VIDEO/ Kërcënimi i Metës, Topi: Është ndier i tradhtuar”

 1. I says:

  Edi paska qene derman i ketyre njerez

 2. Meti says:

  …. Meta ka tradhetuar gjithe kohes si qeverin Nano, Berisha dhe tani Qeverin Rama …
  Meta eshte njeri mashtrues dhe i korruptuar qysh prej shume vitesh perpara kur ka qene kryeminister dhe zev-kryeminister …
  Meta ka frike nga Vettingu prandaj e pengonte dhe si Berishen e detyruan te votonte pro …

 3. Neritan Rrokaj says:

  Si president ka folur Topi.Ja keta jane Presidentat e Shqiperise. Mjere ti o Shqiperi!

 4. A says:

  Te gjithe te duan kur je e re. Ai eshte cvirgjeruar nja 2 here. Se dashuron me njeri

 5. Arberor says:

  Me nje popull skllav ben cte duash . Nqs nuk vinte Hoyt kete vend e kishte marre muti sic ndodh gjithmone.
  Milet tipik anadollak I paafte dembel
  dhe pa intelligence kombetare. Gjithmone ka qene nje Dore e huaj qe formon shtet NE keto vise.
  Me zi ju a befshin.

  1. Besniku says:

   Ashtu si “uron” ti nje popull, o qen i huaj. i fshehur nen emrin arberor, ashtu e paç jeten tende e te familjes tende.

 6. Vesi says:

  Si ka mbiemrin eshte dhe nga mendja, Tope. Ku i gjeti mend ky qe s’ka qullosur gje ne politike.

 7. Lalai says:

  O Besnik qe je si ato grate e plakat qe mallkojne.
  Po pse o palle….komenti te prishi pune ty o i mjere,ai tha pak me Zi t’ju a bejne po une po them STERE FARE.
  Po pyete njeher kete Topen e hapi rrugen qe ju a kishte zene atyre katnarve se kalonte para shpise?
  po shtepia me ullinj 3 mije vjecar 1 mil €?
  Po Ben HEROINEN ca e ka ky?
  ikni o te mjere mbushni barkun me buke se ngelet duke vdekur per partite o ju q..ifsha trute tuaja.

 8. Ili says:

  Ky ,”i djathti” shet edhe gruan per pushtet….

 9. NOVRUZI says:

  CA I TRADHETUAR E BERI PRESIDENTE AI ESHTE MOSMIRENJOHES

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *