FOTO/ Bajern Mynih, uron Kukësin për titullin kampion

Kampionët e Gjermanisë të Bajern Mynihut, nëpërmjet një letre, kanë uruar skuadrën e Kukësit për fitimin e titullit kampion.

Urimi mbante firmën e shefit ekzekutiv të klubit bavarez, Rumenige, i cili e vlerëson maksimalisht suksesin e skuadrës verilindore.

Letra i drejtohej presidentit Safet Gjici dhe klubit të Kukësit për arritjen historike.

“I dashur Z.Gjici

“Në emër të klubit Bajern Mynih, dua t’i uroj Fk Kukësit fitimin e titullit kampion në Kategorinë Superiore për sezonin 2016-2016.”

Sinqerisht i juaji

Karl Heinz Rumenige”

Screenshot_1

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *