FOTOT/ Demi Rose tregon format bombastike

Duket se pushimet për modelen e famshme Demi Rose nuk kanë mbaruar.

Pasi qëndroi pak kohë në ishullin Santorini në Greqi, modelja u zhvendos në plazhet e Ibizas.

Ajo ka realizuar atje një set fotografik me anë të të cilit promovoi linjën e saj të të brendshmeve dhe jo vetëm.

E veshur me bikinit e linjës së saj, Demi Rose ka nxjerr në pah format e saj bombastike.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi-3.jpg","attachment_id":"706077"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi1-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi1-3.jpg","attachment_id":"706078"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi2-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi2-3.jpg","attachment_id":"706079"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi3-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi3-2.jpg","attachment_id":"706080"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi4-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi4-3.jpg","attachment_id":"706081"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi5-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi5-3.jpg","attachment_id":"706082"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi6-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi6-2.jpg","attachment_id":"706083"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi7-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi7-2.jpg","attachment_id":"706084"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi8-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi8-2.jpg","attachment_id":"706085"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi9-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi9-1.jpg","attachment_id":"706086"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi11-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi11-1.jpg","attachment_id":"706087"}]

1 komente në “FOTOT/ Demi Rose tregon format bombastike”

  1. DinPak says:

    Mero, ketu na rri te kjo Demi Rose, dhe mos na i prish më gazeten me ato Kardasheset, nqs nuk do te te braktisim dhe te shkojme tek 55.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *