FOTOT/ “Mbahu Demi, se mos biesh”

Modelja seksi Demi Rose po shijon rrezet e diellit në plazhet e Greqisë.

Ajo ndodhet në ishullin e Santorinit.

22 vjeçarja ka postuar fotografi në rrjetin social Instagram, ky pamje që shihet përveç Demi Rose, është tejet fantastike.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi-2.jpg","attachment_id":"705885"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi1-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi1-2.jpg","attachment_id":"705886"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi2-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi2-2.jpg","attachment_id":"705887"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi4-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi4-2.jpg","attachment_id":"705888"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi5-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi5-2.jpg","attachment_id":"705889"}]

2 komente në “FOTOT/ “Mbahu Demi, se mos biesh””

 1. Gopisti i NSHRAK-ut... says:


  Mos i qani hallin zoçkës
  se i varen këmbët
  Vihuni në rresht, lëpini jargët
  e i mprihni dhëmbët!
  .
  Dhe po ra Demi o TemA’s
  do bjerë drejt në krahët e mi
  se jam unë aty vërdallë
  e me thasë po mbledh ulli.
  🙂 🙂 🙂

  1. XXL says:

   Mblidh vella, mbidh 🍌🍌🍌

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *