Pendohet Lefter Koka: Gabim që e bëmë Ramën kryeministër, LSI është ballë lartë

Ministri i Mjedisit  Lefter Koka, i është rikthyer sërish akzuave ndaj Partisë Socialiste.

Në një takim elektoral me qytetarë dhe militantë të LSI-së në Durrës, ai shfaq pendesën që forca politike ku aderon  i dha shansin Ramës të bëhej Kryeministër në vitin 2013.

Koka thorë se pavarsisht kësaj, Lëvizja Socialiste për Integrim sot është ballë lartë para shqiptarëve.

Kush ishte mëkati ynë? Se denoncuam që gjithë Shqipëria ishte gjelbëruar me hashash? Të heshtnim përgjegjësia morale do të ishte më e madhe, ndaj sot jemi ballë lartë,  për tju thënë që ne as kemi qenë as do të jemi qoftë në qeverisje qoftë në koalicion për të heshtur dhe keqeverisur, qytetin dhe vendin në tërësi,” tha Koka.

Koka akuzoi Partinë Socialiste dhe Partinë Demokratike se nuk kanë program konkret për 4-vjeçarin e ardhshëm.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Pendohet Lefter Koka: Gabim që e bëmë Ramën kryeministër, LSI është ballë lartë”

 1. Populli says:

  Ik ore KAZAN PLEHRASH.

 2. kombi says:

  Kur u bere ti minister ,vaj medet .

 3. LUAN says:

  LEFTER LEFTERI , KY HAJDUT ME CIZME , QENKA PENDUAR !!!!!!

 4. Angjelini says:

  Koka e hajdutit dhe pazareve te pista je ti, Meta dhe e gjithe banda e juaj e LSIs. Zhdukuni hajduter.

 5. Diploma fallco says:

  Investigoni per “Diplomen” e ketij idiotic dhe do te gjeni çudira.

  Libri i fundit qe ka lexuar ka qene Abetarja..

 6. alo says:

  E bete kryeminister se ju premtoi amnistine per kapjen ne bllok ne dore dhe per videon qe na doli “montazh”.

 7. Theo says:

  nuki mbaroje hajdutet e shpk LSI, mjere ne cfare kanceri kemi pasur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *