Rama ka një mesazh për shqiptarët: Mos u ndani si tifozë, por bashkohuni për një votë kuqezi

Teksa na ndajnë vetëm 11 ditë nga zgjedhjet parlamentare, kryeministri i vendit Edi Rama ka postuar një status në Faceboook, ku i bën thirrje të gjithë votuesve pa dallim që më 25 qershor të votojnë Partinë Socialiste.

STATUSI I PLOTE

Socialistë dhe demokratë 25 qershori nuk është dita për t’u ndarë si tifozë nën flamujt e partive po për t’u bashkuar me një votë kuqezi, për skuadrën më të mirë për Shqipërinë që duam; për të bërë shtet për çdo shqiptar; punë për çdo familje; mirëqenie për çdo komunitet🇦🇱🇪🇺✌️

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *