VIDEO/ Elektorati vë në lojë djalin e Fahriut, gafa e re: Deputeti është profesion, ‘raprezanton’ njerëzit

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike Klevis Balliu, tashmë është bërë mjaft popullor falë gafave të vazhdueshme që shkakton pothuajse në çdo lëvizje politike të tij.

Djali i Fahri Balliut pasi premtoi se më 25 qershor do të kontribuojë që nga liqeni i Pogradecit të lindë dielli demokratik, tashmë vjen me një tjetër gabim që nuk mund t’i falet një personi i  cili pretenton të jetë ligjvënës në të ardhmen.

Balliu shprehet se të qenurit deputet është një profesion që “raprezanton” e përfaqëson hallet e njerëzve.

“Përshkrimi i profesionit të deputetit është që të raprezantojë, të përfaqësojë problematikat e njerëzve”, thotë Klevis Balliu.

Më tej ai e ka bërë të ditur publikisht përpara elektoratit se është pa eksperiencë në këtë fushatë.

Shihni si pohon me gisht pas cdo fjale 😂😂😂

A post shared by seen.al (@seen.al1) on

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në “VIDEO/ Elektorati vë në lojë djalin e Fahriut, gafa e re: Deputeti është profesion, ‘raprezanton’ njerëzit”

 1. Qorri says:

  Ky eshte vetem nje idiot.O Fari daun ti daun dhe cuni jot.Hahahaha sa kom qesh.Me keto idioter do behet Shqiperia?

  1. Kujtimi says:

   Mut I JATI MUT I BIRI
   Turi Bajga kerkon te beje politik

  2. Kujtimi says:

   Mut I JATI MUT I BIRI
   Turi Bajga kerkon te beje politik
   Keta ke ndot ti shikosh

 2. nn says:

  me keta kandidate do fitoje PD-ja dhe do beje Republiken e Re?

 3. joel shkodra says:

  E keni gjetur te merreni vetem me kete. A e dini sa te tille keni nga te gjitha krahet, nga te gjitha partite?

  1. Grigor says:

   O Joel
   Vëri pak qepë e kripë po të dogji shumë. Eshtë dorë me shtatë.

   1. joel shkodra says:

    O Grigo! Mua s’me djeg fare per asnje, se nuk votoj fare. Po pyetja qe kam bere a eshte e vertete?

 4. spartaku says:

  Opo vertete,me kete koqe kandari pd-ke do beje republiken e re?Sa poshte ka rene e do bjere Pd-ke,drejte rrukullimes.

 5. gingo bongo says:

  hahahaha…o cu kenaqa hahaaha

 6. Phoenix says:

  Kot harxhojne miliona dollare per filma horror

 7. albani says:

  Shikoni fytyren e te atit, Fahriut dhe pastaj gjykoni per mendjen e te birit

  Dhe shko e fito me kete kandidat. Hajde parlament shqiptar hajde.

  Sic thote edhe Z. Hasimja, ketyre jo vetem qe nuk u jepet punesim, por as asistence sociale.

  Po te ishte gjalle Hitleri, ky, bashke ma faron do te beheshin krem per sapun.

 8. Rigoni says:

  I biri i Fahri-Shvejkut……Lulushi dergoi ne KQZ listen e pare me nja 90 emra…Shvejku itha : O Lul,fute ate budallin tim tek shtesa,le te mos fitoi kete radhe,te pakten t’i dale emri dhe t’a marrin vesh te gjithe se cfare monstre ka pjelle gruaja ime.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *