FOTOT/ Pas urdhërit nga PD, demokratët dalin në Rinas për të pritur Bashën

Militantët e PD kanë shkuar në aeroportin e Rinasit për të pritur Lulzim Bashën  pas vizitës që ky i fundit pati në SHBA.

Por ata nuk kanë dalë më dëshirën e tyre atje por të detyruar pas një urdhëri që sktukturat e Partisë Demokratike i bën atyre.

Ja se çfarë shkruhej në sms drejtuar atyre për të pritur Bashën në Rinas.

“Njoftim urgjent! Sot ora 12:00 duhet të jemi në Rinas të presim Kryeministrin e ardhshëm të Shqiperise Z.Lulzim Basha! Nisja behet nga zyrat e shtabit në orën 11:00! Ju lutem çdo grupseksion të marrë masa të dërgojë minimalisht 1 makinë me 4-5 persona dhe të jetë preciz me orarin! Mundohuni të angazhoni personat të cilët nuk kanë punë partie për të bërë në ate orar! Ju lutem Konfirmoni! Fitore!”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rinas-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rinas.jpg","attachment_id":"706481"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rinasss-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rinasss.jpg","attachment_id":"706482"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rinassss-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rinassss.jpg","attachment_id":"706483"}]

4 komente në “FOTOT/ Pas urdhërit nga PD, demokratët dalin në Rinas për të pritur Bashën”

 1. arben says:

  Keshtu e priten Çausheskun e Rumanise pas vizites ne SHBA. Dhe ai, si Luli, dergoi (jo sms) urdherin, kur fluturonte ne avion, qe te dilte gjithe Bukureshti ta priste ne aeroport. Dihet qe vizita e tij, ne ate kohe, ishte nje deshtim i plote.

 2. dada says:

  O zotttttttttttttttttttttt cfare katunaresh qe jane. per nej froto majmuni me 20.000 $

 3. Kujtimi says:

  Priteni

  si hero. Basha eshte nje palaco qe nuk ka shok
  GEnjeshtar Mashtrus

 4. Kujtimi says:

  Priteni Skenderbeun e dyt
  Se po ju vjen duke MASHTRUAR
  O TE MERE

Lini një Përgjigje te Kujtimi Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *