FOTOT/ Pas urdhërit nga PD, demokratët dalin në Rinas për të pritur Bashën

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Militantët e PD kanë shkuar në aeroportin e Rinasit për të pritur Lulzim Bashën  pas vizitës që ky i fundit pati në SHBA.

Por ata nuk kanë dalë më dëshirën e tyre atje por të detyruar pas një urdhëri që sktukturat e Partisë Demokratike i bën atyre.

Ja se çfarë shkruhej në sms drejtuar atyre për të pritur Bashën në Rinas.

“Njoftim urgjent! Sot ora 12:00 duhet të jemi në Rinas të presim Kryeministrin e ardhshëm të Shqiperise Z.Lulzim Basha! Nisja behet nga zyrat e shtabit në orën 11:00! Ju lutem çdo grupseksion të marrë masa të dërgojë minimalisht 1 makinë me 4-5 persona dhe të jetë preciz me orarin! Mundohuni të angazhoni personat të cilët nuk kanë punë partie për të bërë në ate orar! Ju lutem Konfirmoni! Fitore!”.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rinas-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rinas.jpg","attachment_id":"706481"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rinasss-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rinasss.jpg","attachment_id":"706482"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rinassss-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rinassss.jpg","attachment_id":"706483"}]
        
        Loading...
        

4 komente në “FOTOT/ Pas urdhërit nga PD, demokratët dalin në Rinas për të pritur Bashën”

 1. arben says:

  Keshtu e priten Çausheskun e Rumanise pas vizites ne SHBA. Dhe ai, si Luli, dergoi (jo sms) urdherin, kur fluturonte ne avion, qe te dilte gjithe Bukureshti ta priste ne aeroport. Dihet qe vizita e tij, ne ate kohe, ishte nje deshtim i plote.

 2. dada says:

  O zotttttttttttttttttttttt cfare katunaresh qe jane. per nej froto majmuni me 20.000 $

 3. Kujtimi says:

  Priteni

  si hero. Basha eshte nje palaco qe nuk ka shok
  GEnjeshtar Mashtrus

 4. Kujtimi says:

  Priteni Skenderbeun e dyt
  Se po ju vjen duke MASHTRUAR
  O TE MERE

Lini një Përgjigje te Kujtimi Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *