FOTOT/ “Punë ka, por mungojnë profesionistet”

Këto fotografi janë postuar në rrjetet sociale nga një grup striptistesh të cilat kanë nxjerrë në pah shumat e parave që ato fitojnë brenda një nate.

Për të gjithë kuriozët striptistet nuk e kanë treguar se në cilin lokal punojnë dhe nuk e kanë specifikuar se sa para ato fitojnë gjatë një muaji pune.

Në fotot e mëposhtme do të shikoni spriptistet që ekpozojnë paratë dhe jo vetëm….

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet2.jpg","attachment_id":"706773"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet1.jpg","attachment_id":"706772"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet9.jpg","attachment_id":"706780"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet3.jpg","attachment_id":"706774"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet5.jpg","attachment_id":"706776"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet6.jpg","attachment_id":"706777"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet7.jpg","attachment_id":"706778"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet8.jpg","attachment_id":"706779"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet9.jpg","attachment_id":"706780"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Striptistet10.jpg","attachment_id":"706781"}]

7 komente në “FOTOT/ “Punë ka, por mungojnë profesionistet””

  1. abc says:

   Prandaj jane terbuar te rinjte shqiptare se LSI-ja i ka premtuar se do t’i punesoje te gjithe dhe me pune te mira fitimprurese!
   Ja keto foto sherbejne per t’a ilustruar propaganden e LSI-se se leket fitohen kollaj vetem me …bythe!

 1. ☆.Gopisti i NSHRAK-ut☆ says:


  Ju tashmë TemA’s e dini
  Që unë për zanat bëj pid harin
  Kaq pare në natë i fitoj edhe unë
  Kur femrave u tregoj veç pak hajdarin!
  🍌🍌🍌

  1. kujdes mbaje larg gruan e motren tate nga ato kurvar ,
   se vallahi skan mi lon vrym pa zmadhu e car

 2. Wendy B says:

  Epo kot nuk ka dale dhe parrula :Puna eshte nder e lavdi !

  1. abc says:

   Profesionistet po i mbledh LSI-ja me pasrullen qe do t’i punesoje te gjithe te rinjte!
   Dhe ku ka pune me fitim prurese se striptizmi,qe te mbulon me pare?

 3. Shvejk says:

  Na mbushet mendjen me kartmonedha nje dollareshe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *