FOTOT/ “Sot reçipetat i paska harruar në shtëpi vetëm Bella”

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

 

Motrat Hadid, Bella dhe Gigi janë padyshim dy ndër modelet më të kërkuara për momentin.

Edhe pse nuk qëndrojnë shumë kohë bashkë për shkak të inpenjimeve të shumta që ato kanë, motrat Hadid janë parë mbrëmë teksa dilnin bashkë për të darkuar në një restorant japonez në New York.

Por kësaj here më shumë vëmëndje ka tërhequr  Bella dhe shkak për këtë është bërë bulzja e saj transparente.

E veshur me pantallona ushtarake dhe më një bulzë tranpasrente edhe pa reçipeta, Bella dukej mjaft seksi.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat-hadid3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat-hadid3.jpg","attachment_id":"706621"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat-hadid4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat-hadid4.jpg","attachment_id":"706622"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/416FC04300000578-0-image-a-10_1497521536924-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/416FC04300000578-0-image-a-10_1497521536924.jpg","attachment_id":"706617"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat-hadid-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat-hadid.jpg","attachment_id":"706618"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat-hadid1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat-hadid1.jpg","attachment_id":"706619"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat-hadid2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat-hadid2.jpg","attachment_id":"706620"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat-hadid5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat-hadid5.jpg","attachment_id":"706623"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat-hadid6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat-hadid6.jpg","attachment_id":"706624"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat-hadid7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/motrat-hadid7.jpg","attachment_id":"706625"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *