VIDEO/ Makina përplas kalin, shikoni kush dëmtohet

Ky është momenti i tmerrshëm kur një makinë përplaset me një kalë i cili ishte duke vrapuar në një rrugë.

Videoja, është filmuar në Malet Karpate, Rumani më 6 maj, nga një motoçiklist që po ecte prapa dy kuajve.

Ndërsa kafshët i afrohen një kthese, një makinë papritmas shfaqet përballë tyre.

Duke mos pasur kohë për të ndaluar veturën, drejtuesi i mjetit godet njërin nga kuajt.

Por fatmirëshit nuk ka pasur të lënduar dhe kafsha nuk pësoi lëndime, por makina u shkatërrua.

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Makina përplas kalin, shikoni kush dëmtohet”

  1. ts says:

    si nuk pesoi lendime kafsha ore shkrus ! Pa shilo me vemendje kemben e par te djatht qe shkoi per lesh !!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *