VIDEO/ Momenti shokues kur shoferi mysliman përplasi 5 persona

Ky është momenti i tmerrshëm kur një shofer musliman hyri me makinën e tij në trotuar dukE përplasur 5 burra. Fatmirësisht 5 personat që u përplasën nga makina nuk pësuan dëmtime serioze.

Ngjarja ndodhi në Leicester, të Anglisë në mbrëmjen e 28 qershorit të vitit të kaluar.

Shoferi Lugman Aslam, tha para gjykatës se pesë burrat e kishin fyer atë dhe ai prandaj i kishte përplasur me makinë në gjaknxehtësi e sipër.

Ai tashmë është dënuar me 5 vite burg dhe i është hequr përgjithmonë leja e drejtimit.

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Momenti shokues kur shoferi mysliman përplasi 5 persona”

  1. ''....askush nuk urrehet me shume,se ai qe thote perhere te verteten[Plato]. says:

    FATALE te mendosh se, kjo rrace njethundrakesh gjaxore perben 90% te popullsise ne Shqiperi………!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *