FOTOT/ Çmenduria me varret e bosëve të mafias ruse

Në gjithë botën ekzistojnë banda të ndryshme që merren me drogë, vetura të shtrenjta, femra etj.

Por megjithatë, bandat ruse shkojnë dhe përtej kësaj.

Bosët e mafias ruse duan që njerëzit t’i kujtojnë përherë për jetën e tyre luksoze, madje edhe pasi ata të vdesin, prandaj varrezat e tyre janë unikale dhe i kalojnë përmasat e varreve të zakonshme…

Gurët e varreve të tyre dëshmojnë “jetën me stil” që ata kanë bërë derisa ishin në mesin e të gjallëve.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre.jpg","attachment_id":"707451"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre1.jpg","attachment_id":"707452"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre2.jpg","attachment_id":"707453"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre3-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre3.jpeg","attachment_id":"707454"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre4.jpg","attachment_id":"707455"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre5.jpg","attachment_id":"707456"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre6.jpg","attachment_id":"707457"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre7.jpg","attachment_id":"707458"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre8.jpg","attachment_id":"707459"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre9.jpg","attachment_id":"707460"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre10.jpg","attachment_id":"707461"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre11-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre11.jpeg","attachment_id":"707462"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre12-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre12.jpeg","attachment_id":"707463"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/varre13.jpg","attachment_id":"707464"}]

4 komente në “FOTOT/ Çmenduria me varret e bosëve të mafias ruse”

 1. vk says:

  te gjithe me cigare ne dore dhe benza ne sfond…………..tamam si te fortit shqiptar………….kulmi rrace e poshter

 2. niku says:

  te gjithe kane nje gje te perbashket. jane ne te njetin vend. ne varr. il crimine non paga thone italianet

 3. Liri says:

  Thone dhe qe kemi kulture.

 4. Pandi Korce says:

  Lajm?Lajm per mediat e blera nga ruset. Qenka e vertete, media shqiptare jane te blera nga ruset. Ejani shikoni ne qytetet kryesore ne Shqiperi kush jane varret monumentale te mbas viteve 1990, varre te te “forteve” dhe çudia eshte se ne diference te shkurter kohore jane ne te njejten parcele edhe i vrari edhe vrasesi. Parcelat presin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *