VIDEO/ Elseid Hysajt mbështeti Kryeministrin, Rama: Faleminderit King

Kryeministri Edi Rama falenderuar publikisht futbollistin e Kombëtares, Elseid Hysajt pasi ky i fundit u shfaq në një spot elektoral dhe deklaroi votën për Ramën.

Në në postim në facebook Rama i thotë Elseid Hysajt, faleminderit King. Më tej ai shkruan që…” Skuadra jonë është gati për ta ngritur flamurin kuqezi në oborrin e Europës së Bashkuar”.

Postimi i Ramës

“Faleminderit King 👍 Skuadra jonë është gati për ta ngritur flamurin kuqezi në oborrin e Europës së Bashkuar. Të bashkuar me një votë kuqezi për nr. ✌ne do të bëjmë 4 vitet e ardhshme katërfishin e asaj që kemi bërë në këta 44 muaj për Shqipërinë që Duam me Shtet – Punë – Mirëqenie”.

Faleminderit King👍 Skuadra jonë është gati për ta ngritur flamurin kuqezi në oborrin e Europës së Bashkuar🇦🇱🇪🇺 Të bashkuar me një votë kuqezi për nr.✌ne do të bëjmë 4 vitet e ardhshme katërfishin e asaj që kemi bërë në këta 44 muaj për Shqipërinë që Duam me Shtet – Punë – Mirëqenie😊

Publié par Edi Rama sur vendredi 16 juin 2017

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *