Çfarë i ka thënë presidenti Trump në takimin 3-4 minutësh? Basha zbulon “sekretin” e madh të Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka zbuluar një sekret të madh sot në emisionin Zonë e Lirë.

I pyetur lidhur me detajet e vizitës së tij në SHBA, Basha ka rrëfyer edhe një “mashtrim” sipas tij të kryeministrit Edi Rama.

Kryeopozitari gjatë takimit të tij me presidentin Donald Trump që siç tha zgjati 3-4 minuta, ka mësuar se Trump nuk e ka takuar kurrë Ramën në samitin e NATO-s.

Basha tha se në takimin e shkurtër që pati me presidentin Donald Trump bisedoi gjëra të rëndësishme dhe u frymëzua tej mase për mënyrën se si do ta ndërtojë Republikën e Re.

Eventi ku ka marrë pjesë lideri i opozitës ka qenë me pagesë, ku çmimi ka qenë 20 mijë dollarë, dhe parashikonte edhe një foto me Donald Trump.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Çfarë i ka thënë presidenti Trump në takimin 3-4 minutësh? Basha zbulon “sekretin” e madh të Ramës”

 1. santiago says:

  hahahahahahaaaaaaa ky ka ikur per lesh …ky mund ti kete thene Trapit edhe per patatet dhe qepet e Korces ,Trapi nuk e di se ku ndodhet Shqiperia ne harte dhe jo te dije se kush eshte Luli

 2. Ne biseden 3-4 minuteshe,Ai u frymezua nga republika e re!!!!!!!!
  Ky me me te vertete qe eshte i marre ose keta qe e besojne dhe e duartrokasin duhet te jene super te marre.Cfare mund te bisedohet per kaq pak minuta dhe jo te frymezohesh.
  Po si nuk te vjen turp more i marre qe shkon deri ne amerik per ti dhene nje supermilioneri 20 mij dollar nga ky popull i varfer,dhe si mund te frymezohet nje moot presidenti nga nje deshtak i cadres me 20 mij dollar.Ja kjo eshte amerika qe ben dollar edhe me foto budallenjesh.
  Nuk mjafton qe shfrytezon vendet e varfera,por i rjep edhe keta merhumat qe duan ti mburren trushplareve se sa i madh jam une,se sa na do amerika……

 3. shqip says:

  Ne tre , kater minuta , vetem pershendetja kortezise nuk mjafton . Imagjinoni dy njerez ne kushtet e nje ambienti plote me njerez , se sa mund te diskutojne per tema , si p.sh , republika e Lylit . Ne kaq sekonda edhe emrin nuk ta meson mire tjetri . Ky del pa piken e indyres ne faqe dhe thote ; Trapi mbeshtet kauzen Tone . O palaço ! Po si e zbertheve programin ne dy minuta ? ” Me mire te bjere nje komete ne ate vend ” . Jeton njerezia me gomarlleqe nga mengjesi deri ne darke . Çfare mjerimi , çfare fukaralleku mendor !!.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *