Surprizon Basha: Ja mesazhet që më dërgonte Ben Blushi kur isha në çadër

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në emisionin “Zonë e Lirë” ka folur edhe për Ben Blushin, për të cilin ka thënë që dëshironte që opozita të qëndronte jashtë procesit zgjedhor.

Basha ka deklaruar se Blushi shpesh herë i ka dërguar njerëz të cilët i kërkonin të bojkotonte zgjedhjet.

Mua më vinin shokët e Blushit dhe më thoshin, na tha Blushi thuaji Bashës të bojkotojë zgjedhjet.

Ky kujtoi se do të merrte 3-4 deputetë qyl dhe u mërzit për marrëveshjen e 18 majit”, tha kreu i opozitës, Lulzim Basha.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Surprizon Basha: Ja mesazhet që më dërgonte Ben Blushi kur isha në çadër”

  1. London -m says:

    Ky eshte mashtrusi me I madh ne republiken e shqiperise! Konkuron me Ilir meten! Karrocier e ben🙂, jo kryeminister! Sje as sa 5% I ben blushit!

  2. LORA says:

    Sipas lajmit,lul-holandezi nuk ka deshmuar asgje mbi thagmat e
    blush-dalzotes-krenarist-nano-kurves .
    Kuptohet,jane te te njejtit karari antishqiptar,,,,,,mbi nder,shpine e xhep te Popullit Shqiptar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *