Drejtueset e LSI në Pukë: Disa persona na prenë rrugën dhe na dhunuan

Kryetarja e LSI-së së Pukës, Saimira Laçi dhe kryetarja e LGI-së, Romina Kuçi janë dhunuar nga disa persona ditën e sotme.

Kandidatja për deputete, Saimira Laçi është shprehur se është dhunuar nga persona të rëndësishëm të PS-së.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në zonën e Fushë Arrëzit.

Perona të ende panjohur i kanë zënë pritë makinës ku udhëtonin dy gratë dhe më pas i kanë goditur ato.

Romina Kuçi ka marrë disa dëmtime dhe ndodhet në spitalin e Fushë Arrëzit.

Ende nuk ka të dhëna të tjera.

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Drejtueset e LSI në Pukë: Disa persona na prenë rrugën dhe na dhunuan”

 1. Shqiptari i ILIRISE. says:

  As qe ka dyshimin me te vogel se jane falangat e Sali Berishes ne kordinim te plote me bashkepuntorin e tij Ilir Meta.Qellimi eshte i qarte.
  Te krijohen incidente qe Ilir Meta te justifikoje humbjen e madhe qe e pret dhe se bashku me Berishen te perpiqen te destabilizojne vendin pas zgjedhjeve.
  E vetma shprese qe ka Meta dhe pas tij Berisha per ti shpetuar VETTINGUT!!

 2. Shoku says:

  Keto i prodhon Ilir Meta. Turp. Çudi qe keto ngacmime u ndodhin vetem lsi.

 3. ILIRET says:

  Persona ende te panjohur, por te njohur si te rendesishem te PS?
  I perdhunuan dhe nuk jua moren virgjerine sepse nuk ua gjeten .

 4. Miri says:

  Dmth kur thuhet persona te rendesishem i njeh agresoret. Drejtohu ne organet perkatese dhe denonconi agresionin.

 5. LORA says:

  Sikurse ne Lezhe edhe ne Puke po n’a u dhunokan lesh-e-listet nga te “panjohur”.
  Duke e ditur se cdo smartphone ne dore te jep statusin e nje reporteri,,,,,lesh-e-listet nuk po mundkan te fotografojne dhunuesit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Le t’a hudhin ne grazhdin e tyre kete gatim,,,,njerez me dy pare mend nuk mund t’a pranojne.

 6. sali says:

  Keto i organizojne e bejne vete keta te LSI. kETA JANE FATEKEQESIJA E SHQIPERISE

 7. pe says:

  Pse nuk i pelqen ligji Ilir Metes? Perse nuk i drejtohet drejtesise? … Sepse nuk ka fakte dhe me e keqja eshte se veprimet e LSI jane aq te trasha sa si ha me askush.

 8. Potigu says:

  Genjeshtra me bisht,thot populli.Zonjat thon:”na sulmuan njerez te rendesishem te PS”,por kur vjen per te dhene emra,nuk i njohin,……Turp per ato zonja….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *