FOTO-LAJM/ Çfarë bën natën Lul Basha me këtë person?

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është parë orët e vona të natës teksa takonte një person.

Nuk dihet se për çfarë e ka takuar Basha këtë individ, por një gjë është e qartë se ky takim ka ndodhur në orët e vona dhe larg syrit të medias.

Natyrisht mund të lindin shumë dyshime për këtë takim.

Por diçka është e sigurtë që Lulzim Basha nuk e ka takuar atë për t’i folur për “Republikën e Re”.

REMOTE_ADDR:[]

14 komente në “FOTO-LAJM/ Çfarë bën natën Lul Basha me këtë person?”

 1. Ili says:

  Po Tema ,ka sale re gjuj cifte?!

  1. Analfabetizmi Shqiptar 1945 says:

   Na mbyten injorantet analfabete viktima te sundimit neo-komunist qe sdine te lidhin dy fjale ne shqip.

   1. KORÇARI says:

    Në kohën e Komunizmit s’kishte Analfabetë, në 25 vjet “Dhjemokraci” të Sali Mutit u mbush vendi me Analfabetë dhe Injorantë.

 2. Xoni says:

  perderisa ka dale per kete personin, dmth se i detyrohet atij dicka, po perse valle nuk e ka ftar ne shtepi sipas zakonit,arsyeja eshte e thjeshte PERGJOHET

 3. spartaku says:

  Personi do jete ndonje agjent rus,me te cilet Basha kohet e fundit po bene levizje dhe lidhje te dyshimta.Fotoja me Trampin eshte mbulim i ketij takimi,heqje dyshimi.Basha ka mundesi qe te jete lidhur me segmente te caktuara per sabotim dhe destabilizim te shqiperse ne dobi te ruseve.

 4. I says:

  Mendoj se ka frike se pergjohet . Ky personi mund te jete percjelles muhabetesh. Nga Edi te Luli edhe ne krah te kundert.

 5. pjeter says:

  kane menyra tendryshme per tetakuar ata te sherbimebe sekrete, por me nje rus nuk besoj, ruset ne shqiperi vezhgohen pa nderprerje, dhe nuk digjen keshtu, jane profesioniste ne ate aspekt, ata gjejne forma nga me te ndryshmet per te marreinformacionet qe ju duhen, nganjeher edhe nje takim zyrtar dhe ne mes te dites mund te jete nje takim per qellime te tjera, kjo sic thone edhe disa komentues te tjere eshte me shume ndonje frike nga ndonje pergjim te mundeshem, sigurisht qe dicka qe nuk duhen ta marrin vesh gjith bota duhet te jete, ndryshe personi mund ta takonte e dhe ne zyren e vet.

 6. Liri mamit tat says:

  Mjafton te shikosh foton me kujdes dhe te kuptosh qe nuk eshte Lulizim Basha…

  1. Hahaha says:

   PO KE SHUM TE DREJTE ,,NE FOTO NUK ESHTE LULZIMI,,,POR ESHTE LULZIMJA TASHTI,,,,

 7. Vlonjati says:

  Se mos e ka ndonje dashuri sekrete, mo? Cun i ri eshte!

 8. paradoxal says:

  ka dale per puc puc pas pallatit 😉

 9. vlora.vlora says:

  ha ha ka filluar te punoje travesti

 10. Lennard says:

  Mor po ky Lulka Pasiv eshte apo Aktiv???

 11. Zimja says:

  O BO BO,,E NDAU GRUJA KETE,,,,PO KY NE HOLLANDE KA QENE,,,KU I DIHET MOS KA MARE NDONJE RRUG TE KEQE ATJE,,,,SE EMIGRIMI ESHTE I VESHTIRE,,,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *