FOTOT/ Aktorja 45 vjeçare “çmend” gjithë plazhin me format e saj

Aktorja dhe moderatorja e njohur në SHBA Brooke Burke sëbashku me familjen e saj po kalon disa momente relaksi në plazhet e ST.Tropez të Francës.

Edhe pse nënë e tre fëmijëve dhe 45 vjeç Brooke Burke duket mjaft në formë.

45 vjeçarja, një personazh i famshëm televiziv e veshur me bikini dukej që ka  forma perfekte trupore.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja-5.jpg","attachment_id":"708413"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja1-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja1-5.jpg","attachment_id":"708414"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja2-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja2-4.jpg","attachment_id":"708415"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja3-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja3-5.jpg","attachment_id":"708416"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja4-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja4-4.jpg","attachment_id":"708417"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja5-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja5-5.jpg","attachment_id":"708418"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja6-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja6-5.jpg","attachment_id":"708419"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja7-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja7-4.jpg","attachment_id":"708420"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja8-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja8-2.jpg","attachment_id":"708421"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja9.jpg","attachment_id":"708422"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja10-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/aktorja10-1.jpg","attachment_id":"708423"}]

1 komente në “FOTOT/ Aktorja 45 vjeçare “çmend” gjithë plazhin me format e saj”

  1. Igell Malavita says:

    Bo bo u cmend gjithe plazhi….Hapen spital te cmendurish me urgjence..I kthyen hotelet e San Tropez ne cmendina..
    Shko futu dhe ti qe ke moderuar shkrimin….Se kuptohet qe u cmende sa pe format kesaj anonimes…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *