FOTOT/ Aktorja 45 vjeçare “çmend” gjithë plazhin me format e saj

Aktorja dhe moderatorja e njohur në SHBA Brooke Burke sëbashku me familjen e saj po kalon disa momente relaksi në plazhet e ST.Tropez të Francës.

Edhe pse nënë e tre fëmijëve dhe 45 vjeç Brooke Burke duket mjaft në formë.

45 vjeçarja, një personazh i famshëm televiziv e veshur me bikini dukej që ka  forma perfekte trupore.

1 komente në “FOTOT/ Aktorja 45 vjeçare “çmend” gjithë plazhin me format e saj”

  1. Igell Malavita says:

    Bo bo u cmend gjithe plazhi….Hapen spital te cmendurish me urgjence..I kthyen hotelet e San Tropez ne cmendina..
    Shko futu dhe ti qe ke moderuar shkrimin….Se kuptohet qe u cmende sa pe format kesaj anonimes…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X