FOTOT/ Alkol, orgji, festat e çmendura të turistëve britanikë

 

Resorti i Magalufit në Spanjë mori një emër të keq për shkak të festave të shfrenuara dhe orgjive nga britanikët.

Policia ndërmori masa dhe tërbimi i pushuesve ka ardhur duke u ulur.

Pavarësisht kësaj, në rrjetet sociale sërish ka foto e video nga çmenduritë erotike.

Por duket se britanikët kanë zbuluar një tjetër destinacion për pushime të çmendura.

Bëhet fjalë për Bullgarinë i cili  jo vetëm që është vendi ideal për festa e orgji, por edhe është shumë i lirë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje.jpg","attachment_id":"708401"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje1.jpg","attachment_id":"708402"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje2.jpg","attachment_id":"708403"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje10.jpg","attachment_id":"708410"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje3.jpg","attachment_id":"708404"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje4.jpg","attachment_id":"708405"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje5.jpg","attachment_id":"708406"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje6.jpg","attachment_id":"708407"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje7.jpg","attachment_id":"708408"}]

1 komente në “FOTOT/ Alkol, orgji, festat e çmendura të turistëve britanikë”

  1. ZEZAKU SHKON NE ORGJI ME DOREN NE XHEP says:

    PO KY ZEZAKU ME DOREN NE XHEP …
    Ne foton numer 5 nuk i vjen asnje çik turp,
    qe ka veshur dhe ka lidhur FLAMURIN GREK ???

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *