FOTOT/ Alkol, orgji, festat e çmendura të turistëve britanikë

 

Resorti i Magalufit në Spanjë mori një emër të keq për shkak të festave të shfrenuara dhe orgjive nga britanikët.

Policia ndërmori masa dhe tërbimi i pushuesve ka ardhur duke u ulur.

Pavarësisht kësaj, në rrjetet sociale sërish ka foto e video nga çmenduritë erotike.

Por duket se britanikët kanë zbuluar një tjetër destinacion për pushime të çmendura.

Bëhet fjalë për Bullgarinë i cili  jo vetëm që është vendi ideal për festa e orgji, por edhe është shumë i lirë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje.jpg","attachment_id":"708401"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje1.jpg","attachment_id":"708402"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje2.jpg","attachment_id":"708403"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje10.jpg","attachment_id":"708410"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje3.jpg","attachment_id":"708404"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje4.jpg","attachment_id":"708405"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje5.jpg","attachment_id":"708406"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje6.jpg","attachment_id":"708407"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/spanje7.jpg","attachment_id":"708408"}]

1 komente në “FOTOT/ Alkol, orgji, festat e çmendura të turistëve britanikë”

  1. ZEZAKU SHKON NE ORGJI ME DOREN NE XHEP says:

    PO KY ZEZAKU ME DOREN NE XHEP …
    Ne foton numer 5 nuk i vjen asnje çik turp,
    qe ka veshur dhe ka lidhur FLAMURIN GREK ???

Lini një Përgjigje te ZEZAKU SHKON NE ORGJI ME DOREN NE XHEP Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *