FOTOT/ Modelja Iryna Ivanova, një yll në ngritje

Modelja Iryna Ivanova po ngjit me shpejtësi shkallët e karrierës.

Ajo është shfaqur tepër seksi në videoklipin e “I’m the One” një bashkëpunim mes Justin Bieber, Quavo, Chance the Rapper, Lil Ëayne dhe DJ Khaled.

Sigurisht që një pjesë suksesi i videoklipit dhe këngës është meritë edhe falë modeles me forma bombastike.

Janë të shumtë fansat që e ndjekin Ivanovën në Instragram dhe konkretisht 2,7 milionë njerëz.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja1-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja1-13.jpg","attachment_id":"708348"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja2-17-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja2-17.jpg","attachment_id":"708349"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja3-17-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja3-17.jpg","attachment_id":"708350"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja4-17-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja4-17.jpg","attachment_id":"708351"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja5-18-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja5-18.jpg","attachment_id":"708352"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja6-18-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja6-18.jpg","attachment_id":"708353"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja7-17-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja7-17.jpg","attachment_id":"708354"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja8-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja8-16.jpg","attachment_id":"708355"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja9-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja9-15.jpg","attachment_id":"708356"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja10-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja10-10.jpg","attachment_id":"708357"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja11-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja11-6.jpg","attachment_id":"708358"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja12-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja12-5.jpg","attachment_id":"708359"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja13-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja13-6.jpg","attachment_id":"708360"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja14-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja14-2.jpg","attachment_id":"708361"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *