FOTOT/ Njihuni me rrobat e banjës më të çuditshmet në botë

Nuk është ashtu siç duket. Edhe pse mund të duket e çuditshme ato janë rroba banjo. Ato të krijojnë përshtypjen sikur je e zhveshur dhe e pa depiluar.

Kohët e fundit, në industrinë e modës kanë dominuar rroba banjet që nxjerrin në pah linjat trupore të vajzave.

Por duket se disa dizenjerë kanë marrë përsipër “misionin” që të shkatërrojnë imazhin e një femre perfekte, në një trup të palestruar dhe të nxirë, ku kanë krijuar këto rroba banje që duhet thënë janë paksa të çuditshme.

Së fundi këto veshje janë realizuar edhe me imazhin e Donald Trump.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rroba-banjo4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rroba-banjo4.jpg","attachment_id":"708794"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rroba-banjo-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rroba-banjo.jpg","attachment_id":"708790"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rroba-banjo1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rroba-banjo1.jpg","attachment_id":"708791"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rroba-banjo3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rroba-banjo3.jpg","attachment_id":"708793"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rroba-banjo2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rroba-banjo2.jpg","attachment_id":"708792"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rroba-banjo5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rroba-banjo5.jpg","attachment_id":"708795"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rroba-banjo7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rroba-banjo7.jpg","attachment_id":"708796"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *