Rama: Fatmir Mediu e bëri Vorën si një film Hollywood-i me gangster dhe hedhje në erë

Kryeministri Edi Rama u ka bërë thirrje banorëve të Vorës që të mos votojnë Fatmir Mediun.

Gjatë fjalës që mbajti përpara tyre Rama tha se Mediu e bëri Vorën si një film Hollywood-i me gangster, shpërthime dhe hedhjë në erë dhe ju vjen e ju kërkon votën.

Më tej Rama u tha  banorëve se mes jush duhet që të këtë një ndjenjë solidariteti   për atë që ka bërë Mediu.

“Si mund ti jepni ju votëm Fatmir Mediut. Ai e bëri Vorën si një film Hollywood-i me gangster,  shpërthime dhe hedhje në erë.

Ka këtu një minimum ndjenje sodilariteti për atë që bëri Mediu. Ju thoni që hajde Medi bëje prap.

Vjen këtu Mediu dhe thotë pastaj ekonomike e fortë.

Ti nuk ke ardhe këtu te rrish në diell dhe të votosh Fatmir Mediun.

Është turp të votosh Fatmir Mediun është skandal”- tha Rama

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Rama: Fatmir Mediu e bëri Vorën si një film Hollywood-i me gangster dhe hedhje në erë”

  1. Analfabetizmi Shqiptar 1945 says:

    Kurse ti EDVIN RAMA na solle plehrat e botes dhe president Ilir Meten. Po detin kush po e shfrytezon per nafte ,Shqiperia apo Greqia ,pse nuk i tregon te verteten popullit nepermejt Facebukut.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *