BATUTAT/ Rama ironizon Bashën: Luli shalqi me provë, pantallonat e dokut i ka si llogaritar kooperative, i mungon sekretari i partisë

Kryeministri Edi Rama i është kundërpërgjigjur liderit të PD-së Lulzim Basha në lidhje me veshjen e tij gjatë fushatës.

Kryeministri ironizoi veshjen e Bashës duke thënë se është çun i mirë por patollonat e dokut i ka si llogaritar kooperative ku veç sekretari i partisë i mungon.

“Lulin ju e keni shalqi me provë në Tiranë.

I bukur kshu me e pa, ma prishi çik qefin me ata pantollonat e dukut po s’ka problem.

Me e pa kshu është pak kshu si llgaritar kooperative.

Se meret me kto tutat e mia ta jap tani edhe unë një mendim. E keni pa me ato pantallonat e dokut…

Me e pa kështu është pak si llogaritar kooperative e keni pa i mungon 1 stilolaps këtu dhe sekretari i patrtisë.

Me e pa nga larg por edhe nga afër s’është qun i keq. Si tha unë jam çuni ma i mirë, këtë se themi dot por ama nuk je çun i  keq.

Se ishte mërzit se tha Edi Rama çun i mirë çun i mirë tani këtë se themi dot po çun i mirë je…” tha Rama. 

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “BATUTAT/ Rama ironizon Bashën: Luli shalqi me provë, pantallonat e dokut i ka si llogaritar kooperative, i mungon sekretari i partisë”

  1. Zhin Zhoni says:

    Hahahahahaa i madh

  2. Mondi says:

    Hahaha..po ku e gjete mer palaco “llogaritari i koperatives me pantallona doku”.Une nuk votoj per ty kryeminister se kam bindje tjeter,por me vjen keq per disa miq te mij qe te kundershtojne veshjen apo sjelljen ne kete fushate se shkon ne cdo emision dhe ku di une.Me marreveshjen me ke befasuar,ishte gjeja e duhur ne momentin e duhur,per sjelljen ne kete fushate eshte gjetje,nuk e ben kryeminister kete qe bere ti,je i arrire do mbetesh ne memorjen e njerezve qe te kuptojne sado pak,e thene tironce ” je bir kurve”, te lumte.Voto 6 e kam bindje jam i djathte dhe se jam tip social.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *