Durrës: Maskat grabisin pronën e familjes së ministrit të LSI, Lefter Koka

Tre persona të maskuar janë futur në ambientet e një kantine në Rrashbull, Durrës, mëngjesin e kësaj të hëne rreth orës 04:00, dhe pasi kanë lidhur rojen, kanë grabitur kasafortën.

Sipas informacioneve të deritanishme, kantina e verës “Gjergj Kastrioti” i përket familjes së ministrit të Mjedisit, Lefter Koka.

Në dalje të godinës grabitësit kanë marrë edhe furgonin tip “Benz” me targa DR 3538 D që ishte parkuar në oborrin e kantinës dhe janë larguar.

Autorët lidhin rojen dhe kryejnë grabitjen.

Rja aktualisht ndodhet në gjendje shoku, ndërsa ende nuk është zbradhur dëshmia e tij

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/koka_meta23-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/koka_meta23.jpg","attachment_id":"709004"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Kantine-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/Kantine.jpg","attachment_id":"709005"}]

7 komente në “Durrës: Maskat grabisin pronën e familjes së ministrit të LSI, Lefter Koka”

 1. Lennard says:

  I sajojne vete per te ngjalle destabilizim.Kush i prek keta “Te Fortit e Durresit”.
  Film GIALLO

  1. armand says:

   Kasaforta ne kantine,shishet e veres i mbajne ne banke.

 2. Vesa says:

  Duhet ta kete organizuar ps. Hahaha

 3. saliu says:

  Me siguri grabitesit e Klanit te Zemunit jane urdheruar nga Edi Rama.

 4. Aleksander says:

  Keta i kane marre popullit shume me teper se nje furgon e nje kasaforte.Deri edhe detin e kane pervetesuar e jo me Kantinen IKONE te Durresit e Shqiperise .Pa folur per UJIN qe banoreve te Durresit UA VJEDHIN çdo vere ne bashkepunim me heshtjen KRIMINALO-MAFIOZE te Vangjush Dakos, per te ujitur VRESHTAT E KESAJ KANTINE.Keta pseudo njerez te” mire” e “te zot”, i detyrojne njerezit,qytetaret durresake(se keta vete durrsake NUK JANE) qe kthehen nga emigracioni per te takuar e kaluar 2 jave me njerezit e tyre,te heqin picir,duke edhe blere ujin me autobote private (te kunderligjshem dhe keta)sa per te lare banjot.Ketyre nuk u dhimbset Durresi por vetem b…e vet.Kane mbjelle urrejtje dhe do te korrin ate qe meritojne…nuk e di si do ti gjykojne femijet e tyre kur te jene madhore e me diplloma e edukate anglo-saksone …do t’u vije TURP ndoshta per keta prinder PROVINCIALE MAKUTER .

 5. Jimi says:

  Kur hajdutet ordiner vjedhin bandite ordinerdhe dhe hajdute politike si ne kete raste, duhet then : Hallall!

 6. enter"" says:

  Te hapet Spaci, ne burg gjithe LSI me Bashen e Berishen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *