FOTO/ Rama ve në lojë Blushin për premtimin “1 mijë euro për çdo bebe”, ja postimi që “shkriu” rrjetin

Kryeministri Edi Rama përmes një fotoje të shpërndarë në profilin e tij në Facebook, ve në lojë kreun e LIBRA-s Ben Blushi dhe premtimet e tij.

 

Ndërsa Blushi ka premtuar se do japë 1 mijë euro për çdo lindje, kryeministri tallet dhe poston një foto, ku shfaqen jo vetëm gratë, por edhe burrat shtatzënë.

“Meqë Blushi na premtoi 1 mijë euro për çdo lindje”,- shkruhet në foton e shpërndarë nga Rama.

19399447_10154863950641523_5207454700461546547_n

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “FOTO/ Rama ve në lojë Blushin për premtimin “1 mijë euro për çdo bebe”, ja postimi që “shkriu” rrjetin”

  1. Daku says:

    Perfundimisht ky eshte karagjoz legen.

  2. Aseni says:

    Mjer pensionistet qe se kapin dot kete rast.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *