FOTOT/ Bella shfaqet seksi me fustan të kuq

Modelja Bella Hadid tërheq vëmëndjen e mediave rozë kudo ku ajo ndodhet.

Ajo së fundmi është fotografuar teksa dilte për të darkuar në restorantin Madeo në Hollywood me babai e saj Mohamed, 68 vjeç.

Supermodelja e veshur me një fustan të kuq dukej mjaft seksi.

Fustani i ekspozonte këmbët e saj të gjata dhe të tonifikuara si dhe një pjesë të shpinës së saj.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/4-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/4-7.jpg","attachment_id":"709248"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bella-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bella-2.jpg","attachment_id":"709249"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bella1-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bella1-2.jpg","attachment_id":"709250"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bella2-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bella2-2.jpg","attachment_id":"709251"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bella3-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bella3-2.jpg","attachment_id":"709252"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bella5-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bella5-2.jpg","attachment_id":"709253"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bella6-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bella6-2.jpg","attachment_id":"709254"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bella7-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bella7-2.jpg","attachment_id":"709255"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bella8-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bella8-1.jpg","attachment_id":"709256"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bellaaa-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bellaaa.png","attachment_id":"709257"}]

1 komente në “FOTOT/ Bella shfaqet seksi me fustan të kuq”

  1. Miu i arave says:

    Nuk na treguat, i kishte veshur brekët apo jo… Le që edhe po t’i veshë, janë aq mikroskopike… Një humorist grek, ka thënë: Dikur mënjanonim brekët për të gjetur “zogun”, ndërsa sot “mënjanojmë zogun” për të gjetur brekët…(?!)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *