FOTOT/ “Mos i tërhiq fort Demi Rose”

Modelja Demi Rose ka realizuar së fundmi një set fotografik ku ekspozon linjën e saj të të brendshmeve dhe jo vetëm.

22 vjeçarja edhe pse ka shkuar për punë në Ibiza, ajo po e shfrytëzon këtë moment edhe për të pushuar.

E veshur me bikini dy ngjyrëshe, blu dhe rozë, Demi nxorri në pah format e saj me të vërtetë bombastike.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi15.jpg","attachment_id":"709287"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi1-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi1-5.jpg","attachment_id":"709273"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi2-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi2-5.jpg","attachment_id":"709274"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi3-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi3-4.jpg","attachment_id":"709275"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi4-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi4-5.jpg","attachment_id":"709276"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi5-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi5-4.jpg","attachment_id":"709277"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi6-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi6-4.jpg","attachment_id":"709278"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi7-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi7-3.jpg","attachment_id":"709279"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi8-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi8-3.jpg","attachment_id":"709280"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi9-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi9-2.jpg","attachment_id":"709281"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi10-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi10-1.jpg","attachment_id":"709282"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi11-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi11-2.jpg","attachment_id":"709283"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi12.jpg","attachment_id":"709284"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi13.jpg","attachment_id":"709285"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi14.jpg","attachment_id":"709286"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/demi16.jpg","attachment_id":"709288"}]

2 komente në “FOTOT/ “Mos i tërhiq fort Demi Rose””

  1. Linda says:

    PA frike peshon 75 kg😡😕Taglia 52

  2. Linda says:

    PA frike peshon 75 kg😡😕Taglia 52

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *