VIDEO/ Basha në Përmet: S’do mbjellim palma, rrisim pensionet. Qytetari: Do mbjellim hashash

Kreu i opozitës Lulzim Basha u ndal sot në Permet, duke folur me qytetarët për hallet e tyre dhe me sipërmarrësit e vegjël për taksat e larta.

Në një komunikim me një qytetar, ai i ka thene se ku do gjenden fondet per rritjen e pensioneve

Dialogu:

Basha: Do rrisim pensionet

Qytetari: Epo mirë po ku do ta gjejmë atë fondin që të na rriten pensionet?

Basha: Ta them unë, s’do mbjellim më palma.

Qytetari: Palma? Po do mbjellim hashash pastaj.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *