VIDEO/ E kërcënoi me thikë, gruaja italiane vret ish-bashkëshortin shqiptar

Një 44 vjeçar shqiptar është përplasur me makinë nga ish-gruaja e tij italiane e për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Vrasja ka ndodhur në një garazh në qendër të Villogo, provincë e Bergamos, Itali.

Viktima sipas La Reppubblica kishte kërcënuar gruan me thikë. Ai kishte shkuar ne vendin ku ajo punonte dhe e priste tek parkingu me një thikë në dorë për ta friksuar.

Por përpjekja e shqiptarit për të arritur këtë qëllim bëri që ish-gruaja e tij, me të cilën ka edhe një femijë, ta vriste.

44 vjeçari shqiptar ka gjetur vdekjen e menjëhershme nga përplasja.

Mësohet se shqiptari, Agron Beshmata, 44 vjeç e ndiqte prej kohësh ish-gruan, dhe para pak ditësh ajo e kishte denoncuar edhe në polici.

 
Villongo, muore investito dopo la tentata… by

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “VIDEO/ E kërcënoi me thikë, gruaja italiane vret ish-bashkëshortin shqiptar”

 1. p says:

  Ka gjetur ate qe kerkonte . Ngushellime prinderve

 2. qorri me motorr says:

  Kam jetuar per gjith ato vite ne Itali dhe kam pare lloj lloj kafshesh shqiptare. Bekuar qofsh o grua italiane, te lumte dora, ja paske shtypur koqet cobanit te dhive.

 3. tfgs1 says:

  FATALE,te shkosh ne burg per nje korrak sunit…………….

 4. DITA says:

  MOS U NXITONI:NE MAKINE KA QENE QIVACI E JO ISH GRUAJA.E DINI CDO TE THOTE QIVAC????

 5. Iliro-Arberor says:

  Kujdesni tani se jevgjitet shqipfoles do flasin kunder shiptareve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *