Sulmi ndaj Ramës në televizionin grek, Meta reagon për herë të parë: Më pyetën…!

Pas intervistës që Meta dha për televizionin grek, ka pasur një reagim të ashpër nga ana e Ramës i cili e quajti dhe ekstremist.

Mata i ftuara në emision “Dritare”, të gazetare Rudina Xhunga tha se reagimi i Ramës ishte një përrallë.

Intervista që iu sulmuat Raman tek kanali grek bëri bujë?

Meta: Po çfarë kisha thënë në televizioni? Me pyeti se cfarë problem keni me Ramën?

Unë i thashë që nuk kam problem me të por ai ka problem me të gjithë sikundër dhe me ju.

Edhe ndërhyrja nacionale e Ramës që unë kam folur si nacionalist dhe ekstremist është një perralle.

Unë më shumë fola pas deklaratës që ai bëri për policinë.

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Sulmi ndaj Ramës në televizionin grek, Meta reagon për herë të parë: Më pyetën…!”

 1. L leshi says:

  Rrobat e pista lahen brenda shtepise o Like floriri por ju palopolitikanet e ketije vendi e keni bere zakon qe te qaheni tek komshiu..berisha i fali detin grekut po ti cfare u premtove?

 2. ATDHEU says:

  Ik mer pisanjoz. Shkon e qahesh tek greket. Maskara.

 3. TanI says:

  Ose si nje president pa asnje pervoje nderkombetare bie ne kurthin e nje gazetari te thjeshte te nje shteti qe gjithmone na ka urryer. Si interviste e pare internacionale nuk duke keq!!!!!

 4. greece is shit says:

  iliris kokmadhis bythqiris monikaris elonas guris 5,000 evroqiris….te fala janulles

 5. Arjane says:

  Like ti je nje Ushunjeze e Shiperise dhe e popullit Shqiptere , sot per moshen e re eshte probleme Balena Blu , kurse ne Shqiperi je ti , ti je nje nga ata qe kerkoe te votoje mosha 16 vjecare ne asnje vende te botes nuk ndodhe kjo , do te thote shfrytesime pergjegjesie qe ka mosha 16 vjecare para ligjit , ( njesoje i Balena Blu pastrime truri ) por ndersa ligji nuk funksionone ne Shqiperi ti bene qefe(GZIMI I KASHTES) Te kujtohet ky emer. Po merre me qetesi e dashuri.

 6. KORÇARI says:

  O Like Floriri, nuk mbulohet Muti me sharrë.
  Cilin President të kujt Shtet Serioz ke dëgjuar të akuzojë Kryeministrin e tij , dhe sidomos në një Shtet i cili ka pretendime territoriale???????
  O Like paske marrë lek nga Greko-Serbët o Tradhëtar.

 7. likja says:

  Po ik more legen, se ne qoftese ka njeri a politikan qe duhet te futet ne burg e prapa hekurave, ai je ti, o hor i horave. Nuk je me i besueshem e i ndigjueshem. Kete e kemi ditur me kohe, por keta horat e tjere si Berisha e Rama, te futen nen sqetull e te mbrojten nga burgu e “drejtesia”. Pa le me, ke dhe fytyre e goje te flasesh. Uroj qe kjo te ndodh me reformen ne drejtesi, me zbatimin e Vetingut.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *