Rama në Durrës: Jam i emocionuar, stërgjyshi im me Dom Nikoll Kaçorrin ngritën flamurin e Pavarësisë

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar takimin e radhës në qytetin bregdetar të Durrësit.

Rama tha se është shumë i emocionuar, pasi stërgjyshi i tij iu bashkua Dom Nikoll Kaçorrit dhe ngritën flamurin e Pavarësisë në Durrës.

Ai tha ndër të tjera se Durrësi mendohet kur voton, por nuk gabon asnjëherë.

Durrësi mendohet kur voton, por nuk gabon asnjëherë. Jam shumë i emocionuar përballë pamjes së këtyre flamujve, sepse stërgjyshi im iu bashkua Dom Nikoll Kaçorrit dhe ngritën flamurin e Pavarësisë.

Jam mirënjohës për faktin se Durrësi na ka besuar 4 vite më parë dhe pastaj edhe më shumë.

Dy vite më parë ne kërkuam mbështetje edhe më të madhe për Vangjushin.

Rruga jonë për të Rilindur Shqipërinë nuk ishte e lehtë”- tha Rama.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Rama në Durrës: Jam i emocionuar, stërgjyshi im me Dom Nikoll Kaçorrin ngritën flamurin e Pavarësisë”

 1. Dibrani says:

  Ky ka ik per Lesh,…hahahaha,….po stergjyshja ku ishte tu zi groshen hahaha

  Ca eshte ky karikatur mo ejjjjjjj ????? A votohet ky i cmendur

  prejani bileden per psikiatri ,..

 2. ''ai qe per 500vjt i sherbeu turkut dhe u hoq si turk,sot nuk mund te quhet shqiptar..............! says:

  Ti e ke baltosur stergjyshin dhe Kacorrin si atdhetare dhe autore te vertete te Pavaresise,kur mban ne kryeministri foton e nje deputeti turk Kemal Izmael,qe nuk beri asgje per PAVARESINE!
  Kacorii[Izmael-it]: ”……..hajde ketu more turk i ndyre,ngri flamurin dhe me pas largohu drejt Turkye……..”

 3. BB says:

  PO TI DIBRANIA E LSI KU E KE VENDIN? HA, HA, HA EDIN DO TA VOTOJME SE ESHT CUN TIRONE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *