REPLIKAT/ Komentuesi: Shokët e mi janë bashkuar me LSI, u ka premtuar vende punë. Rama: Ku do t’i gjejë..!

Ndërsa vetëm pak ditë na ndajnë nga zgjedhjet e 25 qershorit, partitë pulitike çdo ditë vijojnë takimet e tyre elektorale në qytete të ndryshme të vendit.

Tashmë ata çdo aktivitet të tyre e pasqyrojnë dhe në rrjetin social “Facebook”.

Por kryeministri Rama ndryshe nga krerët e partive të tjera gjen kohë për të replikuar dhe me komentuesit.

Njëri prej qytetareve i shkruan se do të kontaktojë 10 shokë të tij pasi ata i janë bashkuar LSI-së.

 Qytetari: Do perpiqem te kontaktoj 10 shok qe jan bashkuar me lsi, sepse ju jan premtuar vende pune se kta te PD kan reflektuar qe diten qe dolen nga cadra!

Rama: Ku do u’a japin ato vende pune po iku tepsia per skrap?

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “REPLIKAT/ Komentuesi: Shokët e mi janë bashkuar me LSI, u ka premtuar vende punë. Rama: Ku do t’i gjejë..!”

 1. Dibrani says:

  hahahahahaha ,…kur shoh Ramen vetem qesh ,… e vodhi Shown e portokallis

  Desperatot nuk fitojne kurr ,..hahahahaha

 2. Unë Lulin e kam Shok - Unë Liken do ta bëj prapë Shok says:

  Ne nuk ndajme Tepsinë
  Ne do ndajme Byrekun,
  Luli shoku im, Likja filo i grekut.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *