FOTO/ Vangjush Dako “merr pjesë” në mitingun e LSI në Durrës, pjesmarrja i duket e vogël…!

Lëvizja Socialiste për Integrim gjatë ditës së sotme zhvilloi një takim me qytetarët e Durrësit. Por diçka u ka tërhequr vëmendjen të pranishmëve në këtë takim.

Kreu i Bashkisë i qyteti bregdetarë që vjen nga radhët e PS-së, Vangjush Dako është parë të dalë në dritaren e zyrës së punës dhe të shikojë të pranishmit në takim.

Kujtojmë që përplasje e fundit mes dy forcave ish aleate në qeveri kanë qenë të forta.

Një natë më parë në emision live Rama publikoi një video ku shikohej një numër i vogël i militantëve të LSI në mitingun që zhvilloi kjo e fundit në Berat.

Por ish-kreu i LSI, Meta iu përgjigj Ramës duke i thëne se aty kishte më shumë njerëz se karrige.

Por sot pritet të shikohet nëse Rama do të ketë ndonjë reagim për veprimin që ka bërë Dako nga dritarja e zyrën ku ka parë numrin e madh të të pranishmeve në mitingun e LSI në Durrës.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/dako-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/dako-15.jpg","attachment_id":"711695"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/dako-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/dako-1-1.jpg","attachment_id":"711693"}]

1 komente në “FOTO/ Vangjush Dako “merr pjesë” në mitingun e LSI në Durrës, pjesmarrja i duket e vogël…!”

  1. kombi says:

    KANE ARDHUR NGA RRETHET , NUK VOTON DURRESI ILIR M…. KA HILE KJO FUSHATE .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *