Nëna nga Kamza humb çdo gjurmë, u largua nga shtëpia me fëmijët e mitur

Largohet së bashku me fëmijët e mitur jashtë vendit pa lejen e bashkëshortit, policia e Kamzës nis kërkimet për nënë 23 vjeçare me iniciale E.Z.

Kallëzimi ndaj të resë është bërë nga bashkëshorti i saj 35 vjeçar se ka marrë fëmijët jashtë kufijve të Shqipërisë, pa lejen e tij.

Nga verifikimet paraprake ka rezultuar se prej disa ditësh ajo nuk është gjetur në banesë po ashtu edhe fëmijët, ndërsa shkak për këtë dyshohet një konflikt mes çifteve.

Ngjarja i është referuar Prokurorisë së Tiranës, me akuzën marrja e padrejtë e fëmijës, duke e larguar prej personit që ushtron autoritetin prindëror, dhe po punohet për kapjen e shtetases E.Z, vjeç 23, banuese në Durrës.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *