FOTOT/ “Gigi, paske kombinuar reçipetat me syzet?”

Gigi Hadid është një nga modelet më të kërkuara për momentin në botë dhe kjo falë bukurisë dhe tjeshtësisë që e karakterizon.

Së fundmi modelja e famshme i ka befasuar të gjithë në Nju Jork, kur që në mëngjes është shfaqur me një veshje të thjeshtë teksa ecte në rrugë me një kafe në dorë.

Por modelja ka pësuar një incident të vogël.

22 vjeçares i kanë dalë në pah reçipetat e kuqe gjë e cila nuk e shqetësoi modelen dhe vazhdoi rrugën e qetë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi3-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi3-3.jpg","attachment_id":"712976"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi2-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi2-3.jpg","attachment_id":"712975"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi-3.jpg","attachment_id":"712974"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi6-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi6-3.jpg","attachment_id":"712979"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi7-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi7-3.jpg","attachment_id":"712980"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi8-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi8-1.jpg","attachment_id":"712981"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi5-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi5-3.jpg","attachment_id":"712978"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi4-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi4-3.jpg","attachment_id":"712977"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi9-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi9-1.jpg","attachment_id":"712982"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi10.jpg","attachment_id":"712983"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/gigi12.jpg","attachment_id":"712984"}]

3 komente në “FOTOT/ “Gigi, paske kombinuar reçipetat me syzet?””

  1. z says:

    femra me e bukur ne bote, ka dhe cicet me te bukura, shshsh mos te me ndegjoje e dashura!!!!

  2. meto says:

    Po kesaj nuk i paskan dale recipetat, spaska pasur gje te veshur siper me sakteeeee

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *