NASA ka zbuluar alienët?

“Haktivistët” e grupit më të madh të hakerave në rrjet, të njohur si “Anonymous” në videon e radhës të hedhur në qarkullim pretendojnë se janë në dijeni të disa dosjeve dhe dokumentave për jashtëtokësorët.

Sipas tyre, këto dosje dhe dokumente i përkasin Agjencia Amerikane të Hapësirës, NASA, e cila nuk mund “ta fshehë më” dhe është çështje kohe që të pranojnë se kanë prova për ekzistencën e një jashtëtokësorëve.

“Qytetërimi do të mësojë provën e parë të ekzistencën së një forme jete përtej planetit tonë, diku atje në qiell. Sigurisht, gjithë shpenzimet miliarda dollarëshe nuk bëhen vetëm për të vrojtuar qiellin dhe pas këtyre shpenzimeve jo të gjitha njohuritë ndahen për publikun”, thonë “Anonymous”.

Kjo video e postuar në internet nga grupi i famshëm i “haktivistëve” mbërrin pak ditë pasi NASA njoftoi gjetjen dhe identifikimin e të paktën 219 planeteve të tjera të ngjashme me Tokën, të gjithë në galaksinë tonë, Rrugën e Qumështit.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “NASA ka zbuluar alienët?”

 1. Vedat Shehu says:

  Besimi te Alie se gjola vrojtojne Token eshte njelloj si besimi tek Djalli qe nderhyne tek njerezit. Bote ka plote por komunikimet sekrete. Jane shpifje.

  1. vjeshta says:

   Lënda më e veshtirë për ty paska qenë, gjuha shqipe më duket….??? 😜😜

 2. drita says:

  Akoma keta me genjeshtra! Zbuluan alienet, i takuan dhe çfare porosi u dhane per Trampin? Kjo hapsire eshte e pafundme dhe jeta eshte e pafundme, jane aliene apo çfare jane kjo s’ka rendesi, por edhe genjeshtrat jane te pafundme.

 3. Blerim Berisha says:

  Pershendetje nga Suisse

  shiqoni ju lutem :
  FIGU Schweiz: Neue Veröffentlichungen und Aktuelles
  http://www.figu.org/ch/
  Neue Veröffentlichungen und Aktuelles … auf der Website der FIGU und «Billy» Eduard Albert Meier (BEAM): Die «Stille Revolution der Wahrheit».
  Blerim Berisha

 4. ska asnje komentues per komentin tim?
  shiqo dhe nje here : ww.figu.org/.ch
  dhe jepni mendimin tuaj ju lutem
  eshte me rendsi te madhe per njerzimin .!!!
  Blerim Berisha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *