Aafati ligjor në minutat e fundit, Rama thirrje qytetarëve: Dilni e votoni!

Kur na ndajnë vetëm 30 minuta nga mbyllja e orarit zyrtar ku qytetarët duhet t’u drejtohen qendrave të votimit, kryeministri Edi Rama ka bërë thirrjen e fundit.

Përmes një mesazhi në faqen e tij të ‘Facebook’-ut, Rama u bëri thirrje zgjedhësve që nga kryeqyteti dhe anë e mbanë vendit të dalin të votojnë.

Zgjedhës kryeqytetas nga e gjithë Shqipëria🇦🇱në Qytetet⭐️e Bashkuara⭐️të TIRANËS😊🇦🇱dhe nga Kavaja🇦🇱Kamza🇦🇱Rrogozhina🇦🇱dilni VOTONI🇦🇱”, citohet në mesazhin e Ramës.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *