Basha uron besimtarët myslinanë: Gëzuar Fitër Bajramin!

Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka uruar që të gjithë besimtarët myslimanë për Fetën e Kurban Bajramit.

Përmës një postimi në faqen e tij në facebook Basha shkruan…” Nga zemra ju uroj të gjithë vëllezërve dhe motrave besimtarë myslimanë, Gëzuar Fitër Bajramin!

Zoti e bekoftë Shqipërinë dhe shqiptarët!”.

Postimin e tij Basha e shoqëron dhe me një fotografi ku shfaqet një lule.

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/basha-6-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/basha-6.png","attachment_id":"713159"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *