Braçe: Mos rrini nëpër zyra, merrni çdo demokrat e çojeni në kutinë e votimit, partia e tyre i tradhëtoi

Deputeti socialist njëherësh dhe kryesues i listës së kandidatëve për deputetë të PS në qarkun e Fierit Erjon Braçe ka bërë thirrje që të çohen të gjithë para kutisë së votimit.

Ai ka kërkuar dhe nga zyrtarët, partiakë ose jo që të çojnë dhe votuesit e PD pasi partia e tyre i tradhëtoi.

Mos rrini me neper zyra!

Dilni ne rruge, hidhuni neper lagje e takoni njerez, komunikoni me ta;

MERRINI ME VETE E COINI TE VOTOJNE!

Ka dhe nje ore kohe;

Flitini dhe cdo demokrati, partia e tyre i tradhetoi!

Ftoini te votojne per partine e madhe,

eshte mundesia me e madhe edhe per ta!

Mos u ndalni!

Deri ne minuten e fundit!

Fino alla fine!!”, shkruan Braçe ne rrjetin social.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Braçe: Mos rrini nëpër zyra, merrni çdo demokrat e çojeni në kutinë e votimit, partia e tyre i tradhëtoi”

  1. Lugati says:

    o brace e vertete qe na ka tradhtu.por jo sot ka 25 vjet
    ..por ti voten time ta harrosh sic duhet ta harroje pd ..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *