Braçe: Mos rrini nëpër zyra, merrni çdo demokrat e çojeni në kutinë e votimit, partia e tyre i tradhëtoi

Deputeti socialist njëherësh dhe kryesues i listës së kandidatëve për deputetë të PS në qarkun e Fierit Erjon Braçe ka bërë thirrje që të çohen të gjithë para kutisë së votimit.

Ai ka kërkuar dhe nga zyrtarët, partiakë ose jo që të çojnë dhe votuesit e PD pasi partia e tyre i tradhëtoi.

Mos rrini me neper zyra!

Dilni ne rruge, hidhuni neper lagje e takoni njerez, komunikoni me ta;

MERRINI ME VETE E COINI TE VOTOJNE!

Ka dhe nje ore kohe;

Flitini dhe cdo demokrati, partia e tyre i tradhetoi!

Ftoini te votojne per partine e madhe,

eshte mundesia me e madhe edhe per ta!

Mos u ndalni!

Deri ne minuten e fundit!

Fino alla fine!!”, shkruan Braçe ne rrjetin social.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...