FOTO/ Basha shtron “darkë falenderimi” për dhunuesit e “mikut” të tij Kreshnik Spahiu, një ditë para zgjedhjeve

Një foto e siguruar nga redaksia jonë, zbulohet lehtësisht kush e urdhëroi dhunën ndaj aleatit Kreshnik Spahiu, brenda “Çadrës së Turpit”, e mohuar kategorikisht në atë kohë nga Lulzim Basha.

Kush nuk e kujton ngjarjen, demokratët e dëgjuan me vëmendje porosinë e Lulzim Bashës për të kaluar në përdorimin e formave të dhunës, e pas 8 ditësh proteste paqësore përpara Kryeministrisë, sulmuan “aleatin” e liderit të tyre me urdhër të tij.

Mbrëmjen e djeshme, Lulzim Basha ka shtruar në mënyrë simbolike një “darkë falenderimi”, për dhunuesit, tek Bar “Palma”, në Kamzë, ambjent në pronësi të atentatorit Flamur Pirraci. Një foto e shkrepur nga vëllezërit e Flamurit, nga Pëllumbi dhe Luani, tregon se si Luli, për dhunuesit e “mikut” të tij Kreshnik Spahiu, një ditë para zgjedhjeve, shtron gosti në shenjë falenderimi!(Skandal.al)

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *