VIDEO/ Shpërthen Ilir Meta, thirrje të forta nga Lezha: Të ngrihemi për të dërmuar bandat e rilindjes, kam ardhur me eskortën dhe miqtë e mi

“Të ngrihen të gjithë për të dërmuar bandat e rilindjes, bandat e drogës,” Kjo ka qenë deklarata e fortë që ka dhënë presidenti i zgjedhur Ilir Meta nga Lezha.

Meta ka treguar “forcën”’ duke thënë se ka ardhur në Lezhë me gjithë eskortën e tij për të mbrojtur votën e lezhjanëve.

I thoni gjithë popullit të Lezhës se ka ardhur Ilir Meta me gjithë eskortën e vetë dhe miqtë e vet për të mbrojtur votën dhe dinjitetin e lezhjanëve.

Të ngrihemi të gjithë për të dërrmuar bandat e rilindjes, bandat e drogës, bandat që duan të vjedhin, votën, dinjitetin dhe të ardhmen e lezhjanëve dhe fëmijëve të Lezhës”, – ka thënë Meta.

REMOTE_ADDR:[]

42 komente në “VIDEO/ Shpërthen Ilir Meta, thirrje të forta nga Lezha: Të ngrihemi për të dërmuar bandat e rilindjes, kam ardhur me eskortën dhe miqtë e mi”

 1. l.s.i says:

  Bravo like floriri,i shoqi i kryeputanes.

  1. ''ai qe per 500vjt i sherbeu turkut dhe u hoq si turk,sot nuk mund te quhet shqiptar..............! says:

   Arabi Meta,thjesht po tregon fytyren e tij gjaxore……………….madje ne dite ramazoni!

   1. arbereshi says:

    Ilir meta, miku i ngushte i popullit dhe popullsise PUCOFAGOSE ne pergjithesi dhe Janulles ne vecanti. Motra mire mo punon ne buzuqja apo do i gjeje Like floriri pune ketu?

  2. Lugati says:

   ore ripjellja..pse kerceni si plaka m’kar..ae zgjodhet ju president a jam gabim une?????????????????

 2. student says:

  Do te hashe M……..

  1. N.VJOSA says:

   O Mero,
   Po ky Don Meta mos e ka pickuar Zagali?!…
   Si e ka punen ky Mi Mafjoz?!…
   Më duket se po e ndjen Termetin!…
   Nuk e di ky Palaço se me kete Thirrje Antikushtetuse futet ne burg?!..,

 3. genci says:

  O idiot! E kujt i rruhet prej teje!

 4. Kaonia says:

  Ti like te ruan bythen.Provoje njehere pa ta tregojne qejfin djemte e nenave.Ben si i fort i karit.qiu ti me gjithe eskort.Debil!

  1. Albamich says:

   2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️🇪🇺🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇦🇱🇪🇺🇪🇺🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇪🇺🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋‍♂️

  2. Albamich says:

   2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🔗🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫🏫2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️🇪🇺🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇦🇱🇪🇺🇪🇺🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇪🇺🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋‍♂️
   Likja: a e dini pse kom ardh ketu 🤥🤥🤥
   Lezhjanet: e dime 🤠🤠🤠🤠🤠🤠🤠
   Likja:kur e dini pse keni ardhe 🤥🤥🤥🤥🤥
   Lezhjanet: kemi ardhe per 2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣2️⃣⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️ Per te vene 🔗🔗🔗ty dhe per te cu tek 🏫🏫🏫🏫 qe te kemi rrugen e hapme per ne 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🙋🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋🙋‍♂️🙋🙋‍♂️

 5. tirana says:

  MJAFT MORE I DEGJENERUAR ,SE PO LE NAM DUKE ERE THIRRJE ,SIKUR KE ARMIQTE ME TE MEDHENJ TE VENDIT . NGA PS SOT JE PRESIDENT .
  FITORJA E PS ESHTE E SIGURTE TI ULERI SA TE DUASH .RROFTE PS, POSHTE LSI.

 6. Os,man Gazepi shek.21-te says:

  Lezhiane(beratas) e dini pse kam ardhur sot ketu?
  -Jo nuk e dime.
  -Atehere shkoni mesojeni dhe hajdeni perseri.
  -Lezhjane 8beratas9 a e moret vesh pse kam ardhur tani ketu?
  -Gjysma :’E dime!,gjysma :Nuk e dime
  Atehere ata qe nuk e dine shkoni tua thone ata qe e dine!
  -Lezhjane A e moret vesh pse kam ardhur iune me gjithe skorten ketu qe kjo ‘KOBURJA’ e ka vendin KLETU(ne bythe)

  1. katnar tirone safi says:

   jo mer cun se e ke gabim…mledhja prefektures..mlidhen njerzit e del n’ballkon osmon gazepi dhe i thote njerzeve ae dini pse jena mledh e te gjithe pergjigjen jo..dhe osmoni kur se dini cer mutin e doni athere..mlidhen prape mas tre ditsh e njejta skene por ket rralle i pergjigjen poo e dime..e pergjigja osmonit…po kur e dini cer mutin e doni..ta kane tregu gabim o miko o nuk je prej tirone

 7. Luani says:

  Ore eshe ne metro ky ,apo jo,urgjent e coni per vizite te pesa.O Skenderbeu i vitit 2017,kane nje shprehje ne Shkoder~Mendja e madhe e zeza te zot,ose kur e kane bezdi dike i thone tu rrite mendja

 8. genci says:

  qenke idiot komplet! Kush e rrun prej teje mo hajdut!

 9. lumturi says:

  hajdut vjedh votat dhe kryen incidente dhe akuzon te tjeter I vogel

 10. Likja says:

  Gjynah qenka lodhur shume.

 11. Hakmarrja e Popullit says:

  po ky ka luajtur vertet nga trute,sic duket e ka zene vapa keq,ka temperature te larte

 12. Haka Tekizoti says:

  Ky duhet shkarkuar si president dhe duhet përjashtuar nga politika me vendim gjyqësor.

 13. Skraparlliu nga Zaberzani says:

  Ti me gjithe “eskorten” tende te hani mutin dhe ta kini haram se e kemi bere me harxhet tona.Te kemi thene se Zoti sheh poshte ,vonon por nuk harrondhe dergon Baba Aliun te marre hak.

 14. Soj says:

  Kush e rru per ty mer pseudopresident, qen pa bisht.ca kujto ti se populli eshte budall te vriten qe te fitosh ti o hajdut qe i paguan kriminelet me paret e vjedhura nga korrupsioni. Jane pasuria e shqiptareve ato qe ke ti o zvarranik.

 15. Shqiptar says:

  E lidhni zagarin e tërbuar Ilir Mutin.

 16. Ledio says:

  Sali Berisha i Skraparit. Spiun edhe hajdut edhe vrases.

 17. Renato says:

  Te arrestohet urgjentisht Ilir Meta , ky percares e provokator i popullit shqiptar, perpara qe me britmat e tij kercenuese e deshperuese te shkaktoje ndonje trazire te papelqyeshme qe do te demtonte imazhin demokratik te shqiperise ne arene nderkombetare.

 18. kombi says:

  NESER DO TA MARRESH VESH ,SA TE VLEN LEKURA .
  DO TE KERCESH VALLEN E LEPRIT .

 19. Majmuni says:

  Ah kur do vije dita te te shofim ne burg o qen i ndyre qe nuk e ke problem tja vesh flaken Shqiperise bashke me ate thes e bajga qe ke marre per grua!!
  Pthuuuu rrace e keqe se ba moret be qafe!!

 20. He more a ju kam thanë qe ashte rrezik për vendin qe Ilir Meta te jete President i vendit? E ka ndie fort se do te jete ne opozite e di ti humbin miljonat qe ka fitua me korrupsion dhe qe po i jep për me ble votat.Cdukeni kete ciban nga skena politike.

 21. Mandi says:

  Dhe te mendosh qe paska me keq se Nishani. Ah veting veting. O mik, me duket se paske pa onderr ate te gjatin. Ta DHA foton sala qe e mban ne portofol? Ate ku ka pallen jashte?

 22. Shqiptar says:

  Dilni Lezhjane se sot mberriti Profeti i Lirise(like floriri),kryehajduti me i ndyre dhe i pabese esat pasha ilir toptan m.ti,dilni thyjani surratin kti dhe kujtdo qe don te derdhet gjak shqiptari per interesat e ndyra personale te ketyre hienave antishqiptar.Zoti mart hak ne femijet tuaj,rroft shqipria dhe shqiptaret kudo jan,

 23. perkthyesi says:

  Nuk mjaftojne reagimet nepermjet shkrimeve ne gazete! Une mendoj se ketij njeriu (Metes), i duhet vene fre, sa nuk eshte vone! Ndryshe, do detyrohemi ta mbajme serish mbi kurriz kete specie prehistorike! Ai po jep simptoma psikopatie, dhe si i tille, duhet deomos te shtrohet ne psikiatri! Rruge tjeter mendoj se nuk ka!

 24. Aleko says:

  E shikoni o njerez secfare fytyre reale kane udheheqesit tane.. mjafton te shifni fytyren e presidentint te zgjedhur , gjasme I balacuar per palet..Dhe pastaj themi pse nuk hecen shqiperia..

 25. Krimineli ilir meta says:

  Bisha kur plaket terbohet.

 26. Franci says:

  Ky xhuxhmaxhuxhi po ben dhe si gango.Ke kercenon ky hajdut ,ky morracak,ky funderrine qe e ka vendin ne burg.Ku gjendet miku i tij Llalla a i degjon keto thirje ?
  Po thone qe edhe e shoqja ajo tranverstitja po sillet si garipe ne Elbasan.

 27. Ilir pordha says:

  Ilir pordha leshon shashken e radhes.
  Mos se na fike o trapi Like.

 28. miri says:

  o like mos u fry kaq shume mor bure se do plasesh dhe ndotja e ambjentit ka gjobe

 29. Don says:

  O mender president
  cfare deshe ate more
  sot ti duhet ta qepesh
  sepse eshte heshtje zgjedhore

  kercenon dhe kerkon dhune
  ne zgjedhje te vesh udutin
  ta them une per keto pune
  sje i zoti te ha mutin

 30. Popolo albanese says:

  Ilir meta duhet shkarkuar menjehere pas zgjedhjeve.
  Ardhja e tij me eskorte presidenciale ne Lezhe per te ptovokuar incident ka qeme e para pergatitur per te ndodhur, edhe Llalla i sherbeu deri ne fund.
  Per nje president, kjo perben veper kriminale.
  Socialiste, mos neglizhoni, dilni votoni, vota juaj do ta mundi LSI-ne, te keqen me te madhe te ketij vendi.
  VOTONI PER TE NESERMEN E FEMIJEVE TANE
  VOTONI NUMRIN 2

 31. Lesheli says:

  O meta o rrace e isis ne lezhe te q. .. Mo… ,te dhjefsh… eskorten dhe ty

 32. Milan says:

  O shkerdhat o bastard

 33. besi says:

  sot ne njeren an qelbesira rama blen derra,dele e kazan ne anen tjeter meta blen lop,gica e viqa.keshtu keta coftira trajtojn qytetaret po mendoj nje miljon qelbesirat.

 34. taso kume says:

  METAMORFOZA SHQIPTARE nga Handikapatet tek Padrinot , nje tallje e rendomte me popullin,kjo politike QELBESIRE po e boshatise SHqiperine.

 35. Dritani says:

  Ky izebil nuk mbron dot Monen & Boren(sozine e Mones),nga dashnoret!!!I lumte F.Nanos,qe e martoj me prove me Monen ose i lumte Gjergj Kojes,qe e lishte provuar pjershken e Mones gjimnaziste vete dhe me shoke…Lidheni kete trap qe ska dashur as baban e vete,perverc sojit te M.Krye…!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *