Vijojn negociatat mes Napolit dhe Reinas për rinovimin

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Vazhdojnë bisedimet mes Napolit dhe Pepe Reinas për rinovimin e kontratës së portierit.

Klubi i Napolit i ka ofruar një kontratë 2-vjeçare portierit spanjoll.

Por, Pepe Reina dëshiron edhe një vit më shumë dhe për këtë fakt, akordi mes palëve nuk është gjetur ende.

Bisedimet ngecin edhe te termat financiarë, pasi 34-vjeçari kërkon 4 milionë Euro.

Ndërsa, Napoli nuk mendon ta paguajë më shumë se 2.9 milionë.

Sipas mediave italiane në ditët në vijim do të merret dhe vendimi përfundimtar mes palëve ku do të vendoset përfundimisht e ardhmja e ish portierit të Liverpool.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *