Partizani publikon çmimin e biletave për ndeshjen me Botev Plovdiv

Partizani ka publikuar cmimin e biletave per ndeshjen e pare te Europa League, kunder ekipit bullgsr Botev Plovdiv.

Ndeshja e pare do te luhet ne kryeqytet ne stadiumin Selman Stermasi.

Ju njoftojmë se për këtë takim çmimet e biletave në Tribunat respektive të stadiumit “Selman Stërmasi” do te jenë:

Biletat në Tribunat A1,A2 dhe B1,B2 do të kushtojnë 2 000 Lek.

Biletat në Tribunat C,D1,E,F,G, dhe H do të kushtojnë 500 Lek.

Tifozeria kuqe do të ketë në dispozicion Tribunat A1, A2, B1, B2, C1, C2, D1,E, F, G1, G2.

Tifozeria mike nga Bullgaria do të akomodohet në sektorët e Tribunave H1, H2.

Biletat do të mund ti siguroni duke filluar nga dita e martë ora 09:00 pranë pikës së shitjes, në stadiumin “Selman Stërmasi”, thuhet ne njoftimin e klubit te kuq.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...